O nás

Domov>O nás

Naše poslanie a cesta k vám

Každý z nás sa aspoň raz v živote ocitol v situácii, keď stál pred rozhodnutím, ktorý produkt si vybrať z množstva dostupných na trhu. S množstvom reklám a rôznorodých informácií sa rozhodnutie stáva čím ďalej ťažším. Preto sme vytvorili tento portál.

Naším hlavným cieľom je pomôcť vám, našim návštevníkom, v navigácii v záplave produktov a služieb na trhu. Ale ako sa líšime od ostatných? Jednoducho – všetko, čo vám odporúčame, sme sami osobne vyskúšali. Naše recenzie a hodnotenia nie sú založené len na teoretických informáciách alebo názoroch tretích strán. Každý produkt, o ktorom tu čítate, prešiel našimi rukami, a my sa s vami podelíme o naše úprimné skúsenosti.

Za kulisami nášho projektu

Naša redakcia strávi desiatky hodín testovaním a porovnávaním produktov. Veríme, že naša úprimnosť a transparentnosť v hodnotení je to, čo nás odlišuje a čo oceníte. Snažíme sa poskytnúť reálny obraz o výhodách aj nevýhodách každého produktu či služby.

Financovanie a nezávislosť

Aby sme mohli naďalej prinášať kvalitný obsah zadarmo, je nutné zabezpečiť financovanie nášho webu. Hoci je prevádzka takého projektu finančne náročná, sme odhodlaní zachovať si našu nezávislosť. Preto sme sa rozhodli pre spoluprácu s vybranými a overenými e-shopmi prostredníctvom affiliate marketingu. Pokiaľ sa rozhodnete zakúpiť produkt prostredníctvom nášho odkazu, získame z predaja malú províziu. Pre vás to ale neznamená žiadne navýšenie ceny. Vďaka vašej podpore môžeme ďalej rozvíjať naše služby a prinášať vám kvalitný obsah.

Ďakujeme, že nás podporujete a dôverujete našim odporúčaniam. Vždy budeme stáť na strane zákazníka, snažíme sa chrániť vaše práva a pomáhať vám v neľahkom rozhodovaní na trhu plnom produktov.

Pre lepší online zážitok používame „cookies“. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, upravujeme reklamu a užívateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Viac o cookies